עיסוי תאילנדי מסורתי עם לינאי פרג

“הגוף אוגר זיכרונות, אפשר לכאוב אותם ואפשר לשחרר אותם.” – לינאי

טיפול בעיסוי תאילנדי מתבצע על מזרון טיפולים בלבוש מלא וכולל לחיצות, מתיחות, עיסוי שרירים, הנעת מפרקים ומניפולציות שונות בהתאם לצרכים.

לינאי ונרגעת - צד אחד כרטיס ביקור

לינאי מטפלת באוריינטציה ייחודית לעולמות הרוח, מחברת ומשלבת גופנפש בעזרת טכניקות וכלים שונים מניסיונה המגוון:
טכניקת EFT לשחרורים רגשיים, ODT והנחיית קבוצות בשטח, הוראת קרקס פיזי עכשווי, ספורט אתגרי לאוכלוסיות מיוחדות, עוצמת הרכות, ועוד.

לינאי היא מטפלת הבית בסדנאות ניקוי (צום) מיצים ומטפלת בסדנת גאגא (אוהד נהרין) ובפסטיבלים שונים כגון שאקטי B, דרך הגוף, חברותא (משפחות), ופסטיבל היוגה.

054-8068205

לינאי פרג

ניתן לתאם עם לינאי טיפולים פרטיים.
הטיפולים מתקיימים בפרדס חנה ובחיפה.

“לינאי פשוט פלא, הגב שלי היה תפוס ממש ממש ממש אתמול ובטיפול עצמו עלה הרבה פחד מהכאב. אבל לינאי לא ויתרה לי והיום אני כמעט לגמרי בלי כאבים. ממליצה בחום רב.”

אביגיל רות לב

מנחה ומלווה למיניות מודעת

איזון חיים עם לינאי פרג

ניתן לתאם עם לינאי טיפולים פרטיים ולהזמין אותה להנחות סדנה או לטפל בימי בריאות בחברות וארגונים ובמתחמי טיפול בפסטיבלים ואירועים.

הטיפולים מתקיימים בפרדס חנה ובחיפה.

“יצאתי עכשיו מטיפול בעיסוי תאילנדי מלינאי. חברימות, וואו!!! פשוט וואו. קודם כל, אם תראו אותי אל תתפלאו שמשהו יראה לכם מוזר. אני פשוט גבהתי. אני שני ס”מ גבוהה יותר (בעצם 4 כי עוד שניים זה בגלל שאני מרחפת מעל האדמה…). היא גיהצה, מתחה, יישרה ופתחה אותי. כולי רכות ורגישות ונוכחות. אחרי שבוע מתיש היא הייתה פשוט מושלמת!! והיא מכשושה חבל”ז – אמאלה!!! מומלץ ממש!”

נגה מיבר

מייסדת בית הספר ומרכז לטיפול “התמקדות פנימה,” מובילת תכנית הכשרה טיפולית בשדה המיניות של בית הספר “אישתר”

“לינאי פשוט מטפלת מעולה. יש לה את היכולת לגעת בצורה מדויקת ולמתוח את כל ההידבקויות והחלקים שנתפסו בגוף. עבורי הסשנים איתה בשנתיים האחרונות הם מסע שבו אני מגלה עד כמה הגוף שלי מוכן להתמסר ואני מגיע שבוע אחר שבוע כי זה הזמן עבורי שבו הגוף, הרגש וההוויה מקבלים רפואה טובה ועמוקה. לינאי יקרה תודה על חכמתך הרבה והיכולת לגעת ולשחרר את כל הכאבים ולהוציא אותי פתוח כתינוק.”

שחר כספי

מייסד בית הספר הבינלאומי לאמנות האהבה, מנחה סדנאות בארץ ובעולם, מעביר קורס שנתי להכשרת מטפלים בארץ ובאירופה, מורה בכיר בארגון ISTA ומלווה תהליכי התפתחות של יחידים וזוגות.

גלילה למעלה