עיסוי תאילנדי מסורתי עם לינאי פרג

“הגוף אוגר זיכרונות, אפשר לכאוב אותם ואפשר לשחרר אותם.” – לינאי

טיפול בעיסוי תאילנדי מתבצע על מזרון טיפולים בלבוש מלא וכולל לחיצות, מתיחות, עיסוי שרירים, הנעת מפרקים ומניפולציות שונות בהתאם לצרכים.

לינאי ונרגעת - צד אחד כרטיס ביקור

לינאי מטפלת באוריינטציה ייחודית לעולמות הרוח, מחברת ומשלבת גופנפש בעזרת טכניקות וכלים שונים מניסיונה המגוון:
טכניקת EFT לשחרורים רגשיים, ODT והנחיית קבוצות בשטח, הוראת קרקס פיזי עכשווי, ספורט אתגרי לאוכלוסיות מיוחדות, עוצמת הרכות, ועוד.

לינאי היא מטפלת הבית בסדנאות ניקוי (צום) מיצים ומטפלת בסדנת גאגא (אוהד נהרין) ובפסטיבלים שונים כגון שאקטי B, דרך הגוף, חברותא למשפחות, ופסטיבל היוגה.

054-8068205

לינאי פרג

ניתן לתאם עם לינאי טיפולים פרטיים.
הטיפולים מתקיימים בת”א, פרדס חנה, וחיפה.

“לינאי פשוט פלא, הגב שלי היה תפוס ממש ממש ממש אתמול ובטיפול עצמו עלה הרבה פחד מהכאב. אבל לינאי לא ויתרה לי והיום אני כמעט לגמרי בלי כאבים. ממליצה בחום רב.”

אביגיל רות לב

מנחה ומלווה למיניות מודעת

“באופן בלתי מפתיע אני שוב מופתעת מהתחושות לאחר הטיפול של לינאי. רק בבוקר הייתי כמו גוש שיצא מהפריזר ואחר הצהרים הגוש חופשי, גמיש, ומאושר. כשלינאי “התלבשה” על צד אחד של הגוף שלי, לשה, לחצה, סובבה, משכה, וסחטה, אמרתי לה שהגוף מרגיש כמו משחק הסליל הצבעוני שנהגנו בילדותינו להקפיץ במדרגות. מהראש מתגלגלת תחושה מטה מטה עד הרגליים, זרימה אחת. לינאי השתמשה בהרבה חלקי גוף שלה, נעצה אותם בנקודות משחררות בגופי: הברך שלה, אצבע, כף רגל לוחצת. הגוף שלי התמסר לחלוטין לתחושת השחרור. וכמו שאמרתי מהפעם הראשונה שלינאי טיפלה בי: עשתה לי פירוק והרכבה מחדש. כבר קיבלתי עיסויים בחיי אבל זה משהו אחר. ממליצה בכל לב!”

מירי שוורץ
מרפאה בעיסוק, אשת חינוך, ופעילה חברתית לאורך שנים במושבה פרדס חנה

ניתן לתאם עם לינאי טיפולים פרטיים ולהזמין אותה להנחות סדנה או לטפל בימי בריאות בחברות וארגונים ובמתחמי טיפול בפסטיבלים ואירועים.

הטיפולים מתקיימים בת”א, פרדס חנה, וחיפה.

“יצאתי עכשיו מטיפול בעיסוי תאילנדי מלינאי. חברימות, וואו!!! פשוט וואו. קודם כל, אם תראו אותי אל תתפלאו שמשהו יראה לכם מוזר. אני פשוט גבהתי. אני שני ס”מ גבוהה יותר (בעצם 4 כי עוד שניים זה בגלל שאני מרחפת מעל האדמה…). היא גיהצה, מתחה, יישרה ופתחה אותי. כולי רכות ורגישות ונוכחות. אחרי שבוע מתיש היא הייתה פשוט מושלמת!! והיא מכשושה חבל”ז – אמאלה!!! מומלץ ממש!”

נגה מיבר

מייסדת בית הספר ומרכז לטיפול “התמקדות פנימה,” מובילת תכנית הכשרה טיפולית בשדה המיניות של בית הספר “אישתר”

“לינאי פשוט מטפלת מעולה. יש לה את היכולת לגעת בצורה מדויקת ולמתוח את כל ההידבקויות והחלקים שנתפסו בגוף. עבורי הסשנים איתה בשנתיים האחרונות הם מסע שבו אני מגלה עד כמה הגוף שלי מוכן להתמסר ואני מגיע שבוע אחר שבוע כי זה הזמן עבורי שבו הגוף, הרגש וההוויה מקבלים רפואה טובה ועמוקה. לינאי יקרה תודה על חכמתך הרבה והיכולת לגעת ולשחרר את כל הכאבים ולהוציא אותי פתוח כתינוק.”

שחר כספי

מייסד בית הספר הבינלאומי לאמנות האהבה, מנחה סדנאות בארץ ובעולם, מעביר קורס שנתי להכשרת מטפלים בארץ ובאירופה, מורה בכיר בארגון ISTA ומלווה תהליכי התפתחות של יחידים וזוגות.

“לינאי היקרה, הייתה לי אתמול חוויה שמזמן לא חוויתי בטיפול. תחושת גוף חזקה מאד. גוף שזז, נושם, כואב, מרפה, נלחץ, נסחט, ושוב מרפה, ושוב מתכווץ ומתפתל… ונתמך על ידייך בצורה הרמונית כאילו המטופל והמטפל הופכים לרגע לגוף אחד. התמיכה בגב או בירך או בצוואר מגיעים מיד ובדיוק מושלם. כרית או ירך או אמה תמיד נמצאים שם בדיוק בזמן ובמקום הנכון והעיסוי והטלטול שניתנים לא רק מהידיים אלא מכל חלק כמעט בגוף המטפל. חוויה מאד מיוחדת של זרימה, תמיכה, כאב ושחרור. נוכחות מוחלטת בגוף! תודה מעומק הגוף, לינאי!”

מור יואל סאקס
מדריכת תנועה וטיולים ומלווה התפתחותית

גלילה למעלה