איזון חיים עם לינאי פרג

“הגוף אוגר זיכרונות, אפשר לכאוב אותם ואפשר לשחרר אותם.” – לינאי

איזון חיים היא שיטה עוצמתית של רפואת תדרים לאיתור ושחרור מתחים וחסימות אנרגטיות ורגשיות, המאפשרת ריפוי עמוק ומהיר לטיפול בעצמנו ובאחרים. השיטה מטפלת במגוון רחב של תחומים: איזון אנרגטי של מערכות הגוף, שחרור כאב פיזי, שחרור דפוסים רגשיים, הקלת תסמינים בהפרעות שינה, אלרגיות וקשיי למידה, שיפור מערכות יחסים עם עצמנו ועם האחרים, חיבור לנשמה, ליעוד ולהגשמה.

לינאי חוקרת חוויות התנסותיות ומטפלת באוריינטציה ייחודית לעולמות הרוח, מורה לקרקס, מטפלת בעיסוי תאילנדי ואיזון חיים, ומנחת סדנאות בשטח (ODT). חותרת למגע עם המהות הפנימית, תוך כדי הבנה קונקרטית של הרגשות.

מתרגלת ומלמדת טכניקות הקולעות באופן המדייק את ההתנהלות בחיי היומיום ומביאות שקט עמוק המאפשר הסתכלות מחדש על תבניות ומחסומים. תלמידתם של ג'יוואן סונדר, קרול סקויר, ודרור נווה.

054-8068205

לינאי פרג

ניתן לתאם עם לינאי טיפולים פרטיים.
הטיפולים מתקיימים במרכז תל אביב ובפרדס חנה.

לפרטים אודות עיסוי תאילנדי עם לינאי

ניתן לתאם עם לינאי טיפולים פרטיים ולהזמין אותה להנחות סדנה או לטפל בימי בריאות בחברות וארגונים ובמתחמי טיפול בפסטיבלים ואירועים.

הטיפולים מתקיימים במרכז תל אביב ובפרדס חנה

“אני נמצא עם לינאי בתהליך מתמשך של טיפולים בשיטת “איזון חיים”. אני עדיין בפליאה כל פעם מחדש לראות את התרומה שזה יוצר לי. זה התחיל מהמפגש הראשון בו ביקשתי לעבוד על הרגשת אשמה בכל מיני סיטואציות ולאחר שיצרנו את האיזון הנדרש שמתי לב לאחר הטיפול שסיטואציות שציפיתי שיעוררו בי אשמה כבר לא עשו זאת. ללינאי יש יכולת אינטואיטיבית ליצור חיבורים בין דברים שעוזרים לאסימונים ליפול ולמגננות לרדת. היא מאוד קשובה סבלנית ותומכת ואני מרגיש הכי בטוח בידיה. אני ממליץ לכל אחד שהיה רוצה לקבל פרספקטיבה רחבה יותר על עניינים בחייו ואולי אף לסגל יכולות התמודדות חדשות איתם לבוא לסשן ולחוות בעצמו.” 

אחיהוד שפיר, אמן ציורי פנים וגוף ומנחה סדנאות לריפוי והעצמה דרך ציור גוף

Scroll to Top
דילוג לתוכן