איזון חיים עם לינאי פרג

“הגוף אוגר זיכרונות, אפשר לכאוב אותם ואפשר לשחרר אותם.” – לינאי

איזון חיים היא שיטה עוצמתית של רפואת תדרים לאיתור ושחרור מתחים וחסימות אנרגטיות ורגשיות, המאפשרת ריפוי עמוק ומהיר לטיפול בעצמנו ובאחרים. השיטה מטפלת במגוון רחב של תחומים: איזון אנרגטי של מערכות הגוף, שחרור כאב פיזי, שחרור דפוסים רגשיים, הקלת תסמינים בהפרעות שינה, אלרגיות וקשיי למידה, שיפור מערכות יחסים עם עצמנו ועם האחרים, חיבור לנשמה, ליעוד ולהגשמה.

לינאי מטפלת באוריינטציה ייחודית לעולמות הרוח, מחברת ומשלבת גופנפש בעזרת טכניקות וכלים שונים מניסיונה המגוון:
טכניקת EFT לשחרורים רגשיים, ODT והנחיית קבוצות בשטח, הוראת קרקס פיזי עכשווי, ספורט אתגרי לאוכלוסיות מיוחדות, עוצמת הרכות, ועוד.

לינאי היא מטפלת הבית בסדנאות ניקוי (צום) מיצים ומטפלת בסדנת גאגא (אוהד נהרין) ובפסטיבלים שונים כגון שאקטי B, דרך הגוף, חברותא למשפחות, ופסטיבל היוגה.

054-8068205

לינאי פרג

ניתן לתאם עם לינאי טיפולים פרטיים.
הטיפולים מתקיימים בת”א, פרדס חנה, וחיפה.

ניתן לתאם עם לינאי טיפולים פרטיים ולהזמין אותה להנחות סדנה או לטפל בימי בריאות בחברות וארגונים ובמתחמי טיפול בפסטיבלים ואירועים.

הטיפולים מתקיימים בת”א, פרדס חנה, וחיפה.

“אני נמצא עם לינאי בתהליך מתמשך של טיפולים בשיטת “איזון חיים”. אני עדיין בפליאה כל פעם מחדש לראות את התרומה שזה יוצר לי. זה התחיל מהמפגש הראשון בו ביקשתי לעבוד על הרגשת אשמה בכל מיני סיטואציות ולאחר שיצרנו את האיזון הנדרש שמתי לב לאחר הטיפול שסיטואציות שציפיתי שיעוררו בי אשמה כבר לא עשו זאת. ללינאי יש יכולת אינטואיטיבית ליצור חיבורים בין דברים שעוזרים לאסימונים ליפול ולמגננות לרדת. היא מאוד קשובה סבלנית ותומכת ואני מרגיש הכי בטוח בידיה. אני ממליץ לכל אחד שהיה רוצה לקבל פרספקטיבה רחבה יותר על עניינים בחייו ואולי אף לסגל יכולות התמודדות חדשות איתם לבוא לסשן ולחוות בעצמו.” 

אחיהוד שפיר, אמן ציורי פנים וגוף ומנחה סדנאות לריפוי והעצמה דרך ציור גוף

גלילה למעלה