ייעוץ בריאות ותזונה

“מוכן אני ללמוד דברים מורכבים מאנשים שאוכלים מזונות פשוטים.”
– אמרה סינית

– שלום, אתה מטפל בסרטן?
– בוקר טוב, אתה מתמחה בהשמנה?
– יש לי גזים, אתה מבין בזה?
– אני גמור מעייפות כל היום, היו לך מטופלים עם הסוגיה הזו?
– אתה עוזר לאנשים עם לחץ דם גבוה?
התשובה היא אחת: איני מטפל במחלות. אני עובד עם אנשים שמשהו יצא אצלם מאיזון (מי יותר ומי פחות). חוסר האיזון מתבטא אצל כל אחד באופנים שונים ומגוונים. תהליך הבריאות מתמקד בהשבת (או יצירת) האיזון.

האם אתם חשים שהגיע הזמן ושיש בכם את הרצון . . .

  • לשפר את הרגלי האכילה שלכם
  • להרגיש בטוחים בבחירת והכנת מזון טוב יותר
  • לחוות עליה לאורך זמן באנרגיה וחיוניות
  • להיפטר מתשוקות מזיקות וזלילות לא מבוקרות
  • להתנקות מאלרגיות וגירוי בעור
  • להקל הפרעות עיכול ומצבים כרוניים
  • להרגיש טוב יותר בתוך הגוף ולהשיג את המשקל האידאלי שלכם
  • לחוות עליה בשביעות הרצון הכללית שבחייכם

האתגר

יתכן וניסיתם דיאטות שונות. אולי אפילו הצלחתם עם חלקן לאורך פרק זמן כלשהו. מכל מקום, תיאוריות דיאטטיות קונבנציונליות מציבות הגבלות ואיסורים שקשה לשאת לאורך זמן. תיקונים חפוזים שכאלה לא רק שאינם עושים דבר כדי לעזור לכם להשיג בריאות ואושר לכל החיים, אלא שהם גם לא חושפים את הנטייה הטבעית של הגוף לאיזון. הדגש שדיאטות שכאלה שמות על כוח רצון, מניעה, והכחשה, לא רק שאיננו נחוץ, אלא אף לא יעיל.

המציאות

כל עוד אין לכם תכנית תכליתית, המתייחסת לאורח חייכם והלוקחת בחשבון את האינדיבידואליות שלכם, זה לא יחזיק מעמד. ביכולתי לעזור לכם ליצור את התכנית הראלית והממושכת שלכם להשגת בריאות מספקת ואופטימלית. יחדיו, לאט ובעדינות, נעשה היכרות עם מזונות ופעילויות. כשתתחילו להרגיש טוב יותר, להרגלים הללו תהיה נטייה טבעית להשתרש ולאפשר להרגלים הפחות בריאים להיעלם בצורה הדרגתית ונינוחה.

הפתרון – ייעוץ וליווי ליצירת שינוי

ייעוץ הבריאות והאימון התזונתי הנם חידושים ייחודיים ומלהיבים. כמטפל ויועץ בריאות, למדתי את כל התיאוריות התזונתיות העיקריות ואעזור לכם לגלות איזו גישה עובדת בצורה הטובה ביותר עבורכם בשלב זה של חייכם.

בעוד שמרבית הדיאטנים מתעסקים בקלוריות, פחמימות, שומנים, חלבונים, הגבלות, ורשימות של מזונות טובים ורעים, אני עובד עם המטופלים שלי כדי ליצור חיים מאושרים ובריאים בדרך גמישה, משעשעת, וחופשיה מהתכחשות ומשמעת.

כיועץ ומטפל, אני הסנגור שלכם למען חיים מלאי אנרגיה ותשוקה. אין בנמצא דיאטה אחת שעובדת עבור כולם. אני אנחה אתכם לגלות אלו מזונות ואלו בחירות בסגנון החיים יעבדו בצורה הטובה ביותר עבורכם ועבור יצירת איכות החיים בה אתם חפצים. כשמזונותינו משתנים, הכול משתנה.

גישה הוליסטית אמתית לחיים משלבת, פרט לאוכל, דברים נוספים שמזינים אותנו. דברים אלה כוללים מערכות יחסים כנות ופתוחות, תרגול רוחני בעל משמעות, קרירה מעוררת השראה, ופעילות גופנית מהנה. היסודות הללו מכונים מזון ראשוני. כיועץ בריאות אעבוד אתכם על מציאת איזון גם במזון הראשוני וגם במאכלים שאתם אוכלים באופן יומיומי.

איך מתחילים?

מתי הייתה הפעם האחרונה בה דיברתם עם מישהו על בריאותכם וקיבלתם את תשומת הלב לה אתם ראויים?

היום זה נדיר שמומחה מיומן יקדיש למישהו שעה כדי לעבוד אתו על התזונה והמטרות שלו. כיועץ בריאות, אני כאן כדי ליצור סביבה תומכת בזמן בו אנו חוקרים מה באמת עובד עבורכם.

האם שיחה אחת יכולה לשנות את חייכם?

אני מזמין אתכם למפגש ייעוץ ראשוני כדי לדון בהיסטוריה הבריאותית, הדאגות, והמטרות שלכם, וכמו כן בדברים שתמיד דמיינתם ואיחלתם לעצמכם. הפגישה הזו, בת החמישים דקות, היא דרך נפלאה עבורכם לחוות אותי ולראות אם יש בינינו התאמה טובה. אנחנו נדון לעומק במצב הייחודי שלכם ונחליט כיצד אני יכול לסייע לכם להשיג את מטרותיכם האישיות. זו בהחלט יכולה להיות נקודת מפנה בחייכם.

המפגש יכול להתקיים פנים אל פנים בת"א או בפרדס חנה או בזום/טלפון.

*במידה ואתם מעוניינים להתכונן לפגישה מראש, אתם מוזמנים לפני הפגישה למלא את טופס היסטוריה בריאותית ולהביא אותו עמכם לפגישה.

*במידה ואתם מעוניינים להתכונן לקראת הפגישה, אתם יכולים למלא את טופס היסטוריה בריאותית ולהביא אותו עמכם לפגישה. אין חובה למלא את הטופס.

“מאז הפגישות עם זהר אני חווה יותר אושר, הנשימה והזיכרון שלי השתפרו, נעשיתי מאורגן, וההופעות שלי נעשו יותר אקספרסיביות. זהר הוא בעל ידע, אכפתי, מצחיק (חשוב לבריאות טובה), נבון, וקשוב לצרכיי. הוא מעורר השראה, הוגן, ויצר עבורי סביבה בטוחה.”

מייקל קרמר, שחקן וסטנדאפיסט

“אחרי התהליך עם זהר, מצבי הרוח שלי מאוזנים הרבה יותר. הורדתי במשקל ואני נראה טוב יותר. למדתי להכיר מה טוב עבורי ואני נהנה מיחסים טובים יותר עם בני משפחתי, עם העובדים שלי, ועם אנשים באופן כללי. זהר הוא מדריך מבין ומדהים.”

רפאל פוקס, צלם

“השיער, העור, והציפורניים שלי השתפרו. כאבי המחזור והפריחות ההורמונליות נעלמו. זהר עזר לי לשפר את כישוריי במערכות יחסים; למדתי לא להיות דוגמטית בקשר לאוכל או בקשר לאהבה. זהר יודע להקשיב ולהזכיר בשלווה וללא שיפוט שאתה בנתיב הנכון עבורך. הוא המדריך המושלם למסע ויודע להביא בהירות מדהימה לתגליותיי. התהליך עם זהר שינה את חיי.”

רוזאן סיפאריק, שחקנית

“התהליך עם זהר היה ההשקעה הטובה ביותר שהענקתי לעצמי אי פעם, לעכשיו ולעתיד.”

דבורה פרידמן, פרסומאית

“בעקבות המפגשים עם זהר נעלמו לי הכאבים שחשתי בקיבה וירדתי במשקל. המודעות שלי לתזונה ובריאות גדלה וגיליתי עולם שלם של דגנים וקטניות. מיום שהכנסתי לתפריט שלי את העלים הירוקים חל שינוי עצום בהרגשתי. הפחתתי משמעותית את צריכת הבשר ואני מרגישה קלילה וחווה פחות עצירויות ויותר אנרגטיות. זהר מקצועי ביותר, נעים, וכייפי.”

אילנה ברכה, מנהלת משרד

“במהלך החודשיים הראשונים של התהליך הורדתי משקל אשר ניסיתי להוריד במשך שש שנים והעור שלי התנקה. התהליך עם זהר מקצועי, תומך, אוהב, ומודע.”

קייט ג’ונס, רקדנית

“לאחר מספר חודשים הורדתי במשקל, שיפרתי את פעולת העיכול, הרחבתי את הידע שלי במזון, רכשתי בהירות ואנרגיה של צמיחה אישית, נעשיתי פעיל יותר גופנית, וחוויתי יותר אנרגיה באופן כללי.”

רוברט גרסייה, מוזיקאי

Scroll to Top
דילוג לתוכן