זהר וילסון

מוזמנים לקרוא קצת עליי, על דרכי האישית והמקצועית, להתרשם מהכשרות שעברתי בתחומי טיפול, בריאות, ותנועה. במידה ותרצו לשמוע יותר על הניסיון שלי ועל הגישה שלי, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ואשמח לשתף ולענות על שאלות.

אודות זהר וילסון

בשנות התשעים, בעקבות אתגרים בריאותיים והתעוררותה של סקרנות בנושאי הגוף, הנפש והרוח, עזבתי קריירה בעולם הפרסום הניו יורקי ונרשמתי ללימודים במכון לתזונה אינטגרטיבית, בו גם לימדתי והדרכתי מאוחר יותר. בהמשך הוכשרתי והוסמכתי בפסיכותרפיה חווייתית ובהדרכת צ'י קונג.

מאז, במשך שנות עבודתי כמטפל, מנחה, מרצה, ומדריך נוכחתי שוב ושוב שכמעט בכל הסוגיות הבריאותיות והרגשיות, שינויים הדרגתיים בדפוסים, חוויות, התנהגויות, ואורח החיים מסייעים לבעיות להיחלש ואף להיעלם.

התנסויותיי האישיות והמקצועיות, הכוללות את עולמות העסקים, הבידור, היצירה, התנועה, והרוח, הנחו את עבודתי אל ההתמקדות בסיוע לאנשים השואפים לחולל שינוי בחייהם, אנשים הרוצים שיפור איכותי ומוכנים להיפתח בהדרגה ובאומץ אל תהליך המקנה להם את החיים אותם הם מייחלים. חיים של בריאות גופנית ונפשית, התמודדות חיובית עם אתגרים, סיפוק, יצריות בונה, זוגיות מפרה, ויצירתיות מזינה.

אם דברי נוגעים בך ומעוררים אותך, אשמח להיפגש עמך.

בברכה

זהר וילסון, CHHC, AADP

מטפל, מורה, ומרצה בגישה של תודעה בתנועה. מייסד מרכז Alok Holistic Health, שהיה המרכז ההוליסטי הראשון בניו יורק בו שולבו יחדיו בריאות הגוף והנפש ורוחניות. מנחה ומרצה בארץ ובעולם. לימד והדריך ב-Institute for Integrative Nutrition בארה"ב. יועץ בריאות הוליסטית מוסמך על ידי ה-American Association for Drugless Practitioners (AADP). חבר ב-Psi Chi, אגודת הכבוד הלאומית האמריקאית בפסיכולוגיה. בוגר תכנית ההכשרה בשיטת האקומי לפסיכותרפיה חווייתית. מדריך צ'י קונג מוסמך. יועץ הבריאות בסדרת הטלוויזיה "לסדר את הראש" בערוץ 2. מגיש מגזין הרדיו תחושת בטן. העורך המדעי וכותב ההקדמה של הספר תזונה אינטגרטיבית

זהר וילסון

ניתן להיפגש עם זהר בפרדס חנה, תל אביב, או בזום

"אני מרגישה כמו ברת מזל שסופר לה סוד גדול. לגלות וללמוד היו ההיבטים המרגשים והתורמים ביותר עבורי בתהליך. זהר שליו, ממורכז, ומוכן להקשיב. הצלחתו נובעת מכך שגם הוא הגיע ממקום בו כל מה שהוא מלמד עכשיו היה פעם חדש עבורו."

א. ג., שחקנית

"אחרי התהליך עם זהר, מצבי הרוח שלי מאוזנים הרבה יותר. הורדתי במשקל ואני נראה טוב יותר. למדתי להכיר מה טוב עבורי ואני נהנה מיחסים טובים יותר עם בני משפחתי, עם העובדים שלי, ועם אנשים באופן כללי. זהר הוא מדריך מבין ומדהים."

ר. פ., צלם

הכשרות והסמכות

תעודה האקומי
ציקונג צי קונג צ'י קונג
Scroll to Top
דילוג לתוכן