יש בכם תשוקה לבריאות, אורח חיים, ועזרה לאחרים?
זאת הזמנה להתחיל בקריירה חדשה ומרתקת בתחום התזונה.

המכון לתזונה אינטגרטיבית אינו רק בית ספר אלא תנועה שמשנה את העולם.
הצטרפו אל 100,000 תלמידים ובוגרים במעל ל-150 מדינות ברחבי העולם היוצרים ולוקחים חלק במהפכת הבריאות.
המכון הוא בית הספר הגדול בעולם ללימודי תזונה ומעניק לתלמידיו את הפלטפורמה הלימודית היחידה מסוגה בעולם המאפשרת לימודים מישראל וברחבי העולם

קבלו עכשיו פרטים נוספים אודות הלימודים, כולל קטלוג הלימודים, וצפייה ללא תשלום בקטעים מתוך תכנית הלימודים, בהרשמה מכאן:

האם את ואתה מוכנים לחולל שינוי בתודעתכם, בגופכם ובקריירה שלכם באמצעות תוכנית לימודים ברמה גבוהה ביותר המספקת לכם תמיכה בכל שלב?

האם חשוב לך:
לטפח עסק בעל משמעות ההולם את הערכים שלך?
לבחור בתזונה ובאורח חיים בריאים יותר?
להביא לשינוי חיובי בקנה מידה עולמי?

מדוע תזונה אינטגרטיבית?

רבים משוכנעים שהם מעוניינים בלימודי תזונה, אולם הם אינם בטוחים האם לבחור בלימודי תזונה קלינית (הכשרה להיות דיאטנים קליניים), או בתוכנית הסמכה האורכת פחות זמן ועולה פחות כסף. בחירת בית הספר המתאים היא החלטה חשובה!!

איך מתחילים?

אם אתה ואת מעוניינים ללמוד במכון לתזונה אינטגרטיבית ולדעת יותר, קבלו את קטלוג הלימודים, צפו בקטעי וידאו מתוך תכנית הלימודים, והצטרפו אלינו לסמינר ללא תשלום: זהו שידור מקוון. תיצרו קשר עם אנשי צוות, תלמידים ובוגרים והם יענו על שאלותיכם ויחלקו עמכם את ניסיונם בתחום התזונה האינטגרטיבית. להרשמה לסמינר ללא תשלום השאירו פרטים בטופס כאן בעמוד

בנו לעצמכם קריירה, התחילו לפתח את העסק שלכם

הבוגרים שלנו זוכים להערכה מלקוחות ומספקים של שירותי בריאות; הם מקבלים הפניות ומזמינים אותם בהתלהבות לעבוד במרפאות, קליניקות כירופרקטיות ומקומות עבודה מקצועיים אחרים. הם זוכים גם לחשיפה יפה בתקשורת המסתקרנת מאנשים שיוצרים שינוי בחברה.

הפרקטיקה שלך
בניית עסק של אימון בריאותי דומה לבנייה של כל עסק אחר. יש צורך במודעות ממוקדת, בהתמדה, בהתחייבות ובמוטיבציה. אנחנו מלמדים אותך כיצד להגיע לפוטנציאל ההכנסה המירבי שלך.

לוח זמנים גמיש
לעיתים קרובות עובדים הבוגרים שלנו בעסק הזה באופן חלקי וממשיכים ליהנות מהיציבות של הקריירה הנוכחית שלהם. יש המשתמשים בהשכלה שרכשו כדי לתרום למשפחה, לחברים ולאנשים אחרים או כדי לזכות בהכנסה נוספת בערבים ובסופי שבוע. רבים מתחילים לעבוד בעסק בצורה חלקית וממתינים לראות לאן הוא יתפתח. אם הם רוצים בכך, הגמישות מאפשרת להם להגדיל בהדרגה את עסק האימון הבריאותי עד שיהפוך למשרה מלאה. יש בוגרים שכבר יש להם פרקטיקה משלהם, והתוכנית הזאת מביאה אותה לרמה חדשה לחלוטין.

היכן ניתן לעבוד?
 אחד היתרונות של מסלול הקריירה הזה הוא שיש לך את האפשרות לבחור היכן לעבוד! בוגרים רבים עובדים בביתם, יוצרים משרד בבית או מאמנים לקוחות בטלפון. אחרים מוצאים לעצמם משרד בחוץ או חולקים משרד עם מומחים אחרים מתחום הבריאות, כמו מעסים, מומחים לאקופונקטורה, כירופרקטורים או רופאים.

קבלו את הכלים והתמיכה הנדרשת כדי לפתח עסק משגשג! להבין איך ניתן לשלב עבודה ולימודים יחד! כדאי יותר בשניים! לקבל שותף ותומך לדרך! כל אלה ועוד במידע אחרי הקליק!

לקבלת כל המידע וגישה לצפייה בקטעים מתוך תכנית הלימודים בהרשמה קצרה מכאן:

Scroll to Top
דילוג לתוכן